تصمیم نهایی از سوی کمیته فنی رالی برای انتخاب اعضای تیم ملی ايران در مسابقه رالي خاورميانه شيراز اعلام شد و علی مسگرها به عنوان راننده و وحیدرضا وحدتی به عنوان نقشه خوان این تیم مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني، پس از تشكيل جلسه كميته فني رالي و انتخاب آقايان هرمز كلهر، اشكان مسگرها و محمد مهدي ابوترابيان برای اعزام به اردوی آمادگی ترکیه و انجام تست های فنی در هفته گذشته، در نهایت با تصمیم این کمیته و بر اساس گزارش آزمون های مهارتی و فنی اورهان آوجی اوغلو، قهرمان چند دوره از مسابقات رالی ترکیه و مقام دار در رالی های اروپایی، گزينه برتر اين كميته، اشکان مسگرها معرفی شد و با توجه به تجربیات و توان فنی در نقشه خوانی رالی، وحید رضا وحدتی نیز به این تیم اضافه شد.
گزارش اورهان آوجی اوغلو حکایت از توان فنی و آمادگی بالای هر سه راننده ایرانی دارد که با نهایت دقت و وسواس زیاد در نحوه گزینش رانندگان، علی مسگرها با فاصله ای اندک نسبت به دو راننده دیگر توانسته از پس آزمون های در نظر گرفته شده برآید.
همچنین براساس اعلام کمیته فنی رالی، خودروی تجهیز شده ایران برای شرکت در این رویداد بین المللی به شیراز رسیده و تمرینات نهایی تیم رالی ایران در حال برگزاری است.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت مسابقات رالی شیراز می باشد.

arrow icon    arrow icon