بعد از جلسه مقدماتی، نخستین جلسه رسمی ستاد مرکزی رالی بین المللی " مرک " با حضور اعضاء و در حضور رئیس ، نایب رئیس و دبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی عصر چهارشنبه 31 خرداد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون، در ابتدای جلسه محمود صیدانلو با اشاره به اینکه در پی مکاتبات و رایزنی های صورت گرفته با FIA قرار شد این دوره از مسابقات زیر نظر کمیته رالی فدراسیون برگزار شود گفت: در اولین قدم باید هر چه زودتر اقدام به تشکیل ستاد مرکزی در تهران و فارس کرد تا با معرفی افراد و تقسیم مسئولیت ها کارها بخوبی سازماندهی شود.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی افزود: جلسات ستادها باید هر هفته در ساعتی مشخص با گزارش اعضاء بطور منظم برگزار شود تا هر حوزه بتواند گزارشی در حوزه مربوطه خود ارائه دهد تا کمبود و کاستی ها بخوبی مشخص شود. یکی از موضوعات مهم برای ما شرکت یک راننده ایرانی در این دوره از مسابقات است که در بحث تهیه اتومبیل و همچنین آماده سازی اش تلاش شود تا رالی ما بتواند از مرزها خارج شود. ما حتما باید در سال آینده در رالی خاورمیانه صاحب مقام و عنوان شویم.
سپس شهزاد کیانی دبیر فدراسیون با اشاره به اینکه جلسات مقدماتی منجر به جلسه رسمی شد گفت: هر بخش از کارها باید حتما طبق زمان بندی پیش برود و یکی از الویت ها بحث تامین تجهیزات رالی مرک و تسهیل حمل اتومبیل های شرکت کنندگان از لبنان به ایران و تهیه نقشه جدید رالی و ارسال آن برای شرکت کنندگان است.
در ادامه جلسه سینا سعیدی رئیس کمیته رالی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با اعلام نزدیک به سی مورد که باید طی دو ماه و نیم به شروع مسابقات انجام شود از رئیس فدراسیون خواست تا هر چه زودتر ستادهای اجرائی با تمامی ظرفیت کار خود را شروع کنند تا مشکلی در راستای برگزاری خوب مسابقات پیش نیآید. در همین رابطه پس از دادن حکم اعضای ستاد مرکزی در تهران از سوی صیدانلو، قرار شد بزودی با سفر به فارس و اعطای احکام اعضای ستاد فارس برنامه ریزی ها حول محور برگزاری هر چه مطلوب تر این مسابقات با قدرت و شتاب شکل بگیرد.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت مسابقات رالی شیراز می باشد.

arrow icon    arrow icon