شیراز به عنوان محل برگزاری رالی خاورمیانه در حال آماده سازی شرایط میزبانی است تا در 23 و 24 شهریور ماه برابر با 14 و 15 سپتامبر بتواند به بالاترین استاندارد ممکن در برگزاری مسابقات رالی برسد.
به گزارش پایگاه خبری شیراز رالی، در ادامه روند آماده سازی شرایط برگزاری این رویداد، پنجشنبه گذشته هانی شعبان کلرک مسابقه رالی خاورمیانه وارد ایران شد تا از نحوه آماده سازی و امکانات میزبانی ایران بازدید کند؛ وی در جلساتی که با شهرام قانعی جانشین کلرک مسابقه، سامیار مظاهری سرپرست کمیته ایمنی، کیوان ملانوروزی سرپرست امور بین الملل و آرش طاهری دبیر کمیته رالی فدراسیون داشت از روند اصلاح و بازسازی مسیرهای مسابقه و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری این رویداد مطلع شد و به همراه این تیم طی دو روز به بازدید از مسیر پرداخت.
همچنین در این جلسات مراحل مقدماتی طراحی Road Book انجام شد تا پس از تایید نهایی در روزهای آینده در اختیار شرکت کنندگان قرار گیرد.
در ادامه بازدید هانی شعبان، نماینده FIA ، قرار است جلساتی با ستاد رالی شیراز برگزار شود و سایر موضوعات، پیرامون برگزاری هر چه بهتر این رویداد مورد بررسی قرار گیرد.

©کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به سایت مسابقات رالی شیراز می باشد.

arrow icon    arrow icon